ZAČÍNÁME S POLYTECHNICKOU VÝCHOVOU V MŠ

 

 

 

 

 NOVÝ ON-LINE WEBINÁŘ  PRO PEDAGOGY MŠ

(A NEJEN PRO NĚ)

Pojďte se se mnou podívat na praktické tipy, jak rozjet polytechnickou výchovu v MŠ bez zbytečného bloudění po internetu a nervózních nadřízených…

Ušetřete si stovky hodin hledání a začněte dělat jasné kroky, které jsem pro vás sestavila na základě svých mnohaletých zkušeností v praxi.

Jsem pedagog jako Vy a co určitě nechci, je ztrácet čas a po pár pokusech se stále vracet domů vyčerpaná s vyhlídkou dalších marných pokusů.

NEJSTE V TOM SAMI.

Přihlaste se na tento webinář a vybudujte si s dětmi vztahy založené na důvěře a objevování nových dovedností a nasbírejte užitečné body v propagaci oboru, který zážívá raketový vzestup po celém světě.

Něco Vám prozradím…

Nemusíte být inženýrem nebo inženýrkou.

Moje “návody”  Vás provedou krok za krokem a Vy společně s dětmi objevíte dobrodružný svět polytechnických aktivit, který podpoří naplno jejich kreativitu, motorické dovednosti a praktické myšlení.

PODÍVEJTE SE, CO VŠECHNO REGISTRACÍ NA WEBINÁŘ ZÍSKÁTE:

Najdete odpovědi na Vaše otázky, jak začít? Jak to celé uchopit, aby to dávalo smysl a bylo to pro děti co nejvíce přínosné? Jak postupovat metodicky? Bezpečně? Které aktivity s dětmi realizovat? A kde hledat inspiraci?

Navíc můžete využít možnosti hradit tento webinář z OPJAK.

K webináři získáte záznam, který Vám bude k dispozici po dobu 6 měsíců

+ vydání osvědčení o jeho absolvování je samozřejmostí.

OBOHATÍTE SVÉ PORTFÓLIO možností, námětů a inspirací pro řemeslné, pracovní, experimentální, environmentální a další polytechnické činnosti.

… a dost možná, že se do této oblasti a těchto činností doslova “ZAMILUJETE” - stejně jako já!

VYUŽIJTE SKVĚLÉ CENY

599 Kč

za 4 vyučovací hodiny nabité informacemi a inspiracemi!

VYBÍRAT MŮŽETE Z NÁSLEDUJÍCÍCH TERMÍNŮ

VŽDY V ČASE OD 15.15 HOD. DO 18.30 HOD.

 

ČASOVÁ DOTACE: 4 VYUČOVACÍ HODINY

S VÝBĚREM NEOTÁLEJTE — KAPACITA WEBINÁŘŮ JE OMEZENA!

MOŽNOST HRADIT Z OPJAK 🙂

KDO VÁS BUDE WEBINÁŘEM PROVÁZET?

Mé jméno je Veronika Trnčáková Kuželová.

Jsem pedagogem MŠ, lektorkou polytechnických seminářů a webinářů, příležitostnou publicistkou a také maminkou dvou báječných dětí.

Oblasti polytechnické výchovy a vzdělávání dětí předškolního věku se intenzivně věnuji cca 6 let. Aktivity a činnosti, jež spadají do této oblasti realizuji jak s dětmi v MŠ, tak také doma se svou 6tiletou dcerkou, která si přála umístit do svého pokojíčku místo panenek velký pracovní ponk plný nejrůznějšího nářadí a materiálů 😀

Přes pět let se rovněž věnuji tomuto tématu na svých seminářích, webinářích a kurzech, kterými prošly již stovky spokojených paní učitelek
z mateřských škol.

Na základě svých znalostí a zkušeností jsem pod záštitou nakladatelství společnosti INFRA vydala publikaci s názvem POLYPOHÁDKY aneb Realizujeme s dětmi předškolního věku polytechnickou výchovu.